Krótko o Milvum

  • Działamy dla klienta indywidualnego i biznesowego

    Centrum Psychologii i Rozwoju Osobistego MILVUM powstało w celu zapewnienia profesjonalnych, innowacyjnych usług na najwyższym poziomie zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.

  • Obszar działania

    Centrum Psychologii i Rozwoju Osobistego Milvum świadczy usługi w obszarach psychologii klinicznej, psychologii biznesu i psychologii transportu. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych obszarów znajdą Państwo w zakładkach na stronie głównej.

  • Nasza misja

    Misją Centrum Psychologii i Rozwoju Osobistego Milvum jest zapewnienie kompleksowych usług w oparciu o indywidualne podejście, najwyższe standardy obsługi, zaufanie, profesjonalizm i dyskrecję.

Psycholog z wykształcenia

Wioleta Kania Milvum

Wioleta Kania - trener | asesor | menedżer | praktyk. Właścicieka Milvum

Z wykształcenia psycholog / psycholog transportu. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim na wydziale nauk historycznych i pedagogicznych na kierunku psychologia oraz studia podyplomowe ze specjalizacją psychologa transportu na Uniwersytecie Opolskim.

Psychologia marki to moja pasja

W ramach pracy magisterskiej prowadziła psychologiczno-socjologiczne badania konsumenckie dotyczące atrybucji przyczyn efektów działań marek w kontekście zaangażowania konsumenta/klienta. Autorka kwestionariusza z zakresu badania negatywnych efektów działania marek. Psychologią marki zajmuje się z pasji i zainteresowania.

Doświadczenie to mój atut

Swoje doświadczenie zawodowe rozpoczęła już w trakcie studiów, realizując programy szkoleniowe jako trener oraz trener wspierający w zakresie  komunikacji werbalnej i niewerbalnej, rozwiązywania konfliktów społecznych i biznesowych, asertywności, twórczego rozwiązywania sytuacji konfliktowych, sposobów radzenia sobie ze stresem, motywacji i współpracy. Równolegle zajmowała stanowisko asystenta dyrektora handlowego, gdzie zdobywała doświadczenie w zakresie umiejętności i kompetencji handlowych i standardów profesjonalnej obsługi klienta. Kontynuując rozwój osobisty w zakresie kompetencji trenerskich i asesorskich pracowała w branży szkoleniowej na stanowisku menadżera ds. projektów szkoleniowych, gdzie zarządzała biurem projektowym i wszystkimi projektami firmy w zakresie sprzedaży usług, obsługi klienta i organizacji szkoleń dla klientów biznesowych i indywidualnych. Prowadziła szkolenia dla Nokia Siemens Networks, Urzędy Pracy- Kłodzko, Bystrzyca Kłodzka, Kudowa Zdrój, Nowa Ruda, Urząd Miasta Dzierżoniów, BOGMAR, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie

Wszechstronna współpraca

W zakresie szkoleń współpracowała z/ realizowała projekty dla:  UWr, FRSE, Passion Cards Sp. z o.o., Flugger Sp. z o.o., Annais Bridal, Mine Master, Wielkopolska Szkoła skutecznej Nauki, Zespół Szkół Zawodowych w Bielawie, Zespół Szkół w Chocianowie, Nokia Siemens Networks, Urzędy Pracy- Kłodzko, Bystrzyca Kłodzka, Kudowa Zdrój, Nowa Ruda, Urząd Miasta Dzierżoniów, BOGMAR, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie.

Partner biznesowy z Dolnośląski AT- Inkubator Przedsiębiorczości w zakresie wynajmu sal szkoleniowych o wysokim standardzie.

Współpracuje z Przychodnią Miejską w Bielawie przy ul. Wolności 148 ( gabinet psychologiczny) oraz Przychodnią INTERMED w Kłodzku ( badania psychotechniczne kierowców).

Nasi trenerzy

WIOLETTA KANIA

Ukończyła psychologiczne studia magisterskie na Uniwersytecie…

KRZYSZTOF PAWLAK

Ekonomista/ praktyk rozwoju osobistego. Ukończył studia o specjalizacji…

GRZEGORZ DUDA

Trener i menedżer. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach,…

TOMASZ PIASECKI

Trener, doradca biznesu, coach. Absolwent Akademii Ekonomicznej…